usługi pogrzebowe

Prędzej czy później każdy z nas spotyka się z potrzebą zorganizowania pogrzebu. Jest to bardzo smutny i przykry obowiązek, jednak dzięki odpowiednim usługom pogrzebowym, oferowanym przez profesjonalne firmy, może odbyć się to bezboleśnie i nie naruszając naszych uczuć.

Zakład pogrzebowy CERBER świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie: Raszyna, Tarczyna, Grójca, Nadarzyna, Antoninowa, Warszawskiej Woli, Bemowa, Mokotowa, Ochoty i  Ursynowa. Wspomniany zakład pogrzebowy czynny jest przez całą dobę i ma swoje filie w: Raszynie, Tarczynie, Nadarzynie i Warszawskiej Woli.
Oferuje najlepszy zakres usług pogrzebowych, dzięki wyspecjalizowanym pracownikom, pomaga w załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności pogrzebowych. CERBER kieruje się hasłem, ze najważniejszy jest człowiek, jego pracownicy pełni są empatii i zrozumienia dla cierpienia bliskich, osób zmarłych.

Przez cały czas istnienia zakładu pogrzebowego jego usługi zyskały miano rzetelnych i solidnych. Organizowane przez firmę pogrzeby mają doskonałą oprawę, są zorganizowane sprawnie i rzetelnie.
Firma posiada nowoczesną i bardzo dobrą flotę karawanów. Do transportowania zmarłych używa pojazdów marki: Jaguar i Mercedes. Samochody posiadają specjalne atesty i certyfikaty, zarówno jakościowe jak i higieniczne SANEPIDU.

CERBER to zakład pogrzebowy, którego usługi pogrzebowe są bardzo rozległe. Zakład w swojej ofercie proponuje;
– transport zwłok na terenie kraju i zagranicy,
– załatwienie wszystkich formalności związanych z kremacją zwłok,
– całodobowe eksportacje zwłok z domów, szpitali, hospicjów do chłodni,
– przechowanie zwłok we własnej chłodni,
– kompleksowe przygotowanie osób Zmarłych do pochówku,
– organizowanie całej ceremonii pogrzebowej w ramach zasiłku pogrzebowego,
– organizację transportu dla osób biorących udział w uroczystości pogrzebowej,
– muzykę na pogrzebie
– mistrza ceremonii w przypadku pogrzebów świeckich.
Oprócz tego to tam można wybrać odpowiednią trumnę lub urnę oraz zamówić wszelkiego rodzaju obrazki, tabliczki, nekrologi czy karty pamiątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *