usługi pogrzebowe

Prędzej czy później każdy z nas spotyka się z potrzebą zorganizowania pogrzebu. Jest to bardzo smutny i przykry obowiązek, jednak dzięki odpowiednim usługom pogrzebowym, oferowanym przez profesjonalne firmy, może odbyć się to bezboleśnie i nie naruszając naszych uczuć.

Zakład pogrzebowy CERBER świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie: Raszyna, Tarczyna, Grójca, Nadarzyna, Antoninowa, Warszawskiej Woli, Bemowa, Mokotowa, Ochoty i  Ursynowa. Wspomniany zakład pogrzebowy czynny jest przez całą dobę i ma swoje filie w: Raszynie, Tarczynie, Nadarzynie i Warszawskiej Woli.
Oferuje najlepszy zakres usług pogrzebowych, dzięki wyspecjalizowanym pracownikom, pomaga w załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności pogrzebowych. CERBER kieruje się hasłem, ze najważniejszy jest człowiek, jego pracownicy pełni są empatii i zrozumienia dla cierpienia bliskich, osób zmarłych.

Przez cały czas istnienia zakładu pogrzebowego jego usługi zyskały miano rzetelnych i solidnych. Organizowane przez firmę pogrzeby mają doskonałą oprawę, są zorganizowane sprawnie i rzetelnie.
Firma posiada nowoczesną i bardzo dobrą flotę karawanów. Do transportowania zmarłych używa pojazdów marki: Jaguar i Mercedes. Samochody posiadają specjalne atesty i certyfikaty, zarówno jakościowe jak i higieniczne SANEPIDU.

CERBER to zakład pogrzebowy, którego usługi pogrzebowe są bardzo rozległe. Zakład w swojej ofercie proponuje;
– transport zwłok na terenie kraju i zagranicy,
– załatwienie wszystkich formalności związanych z kremacją zwłok,
– całodobowe eksportacje zwłok z domów, szpitali, hospicjów do chłodni,
– przechowanie zwłok we własnej chłodni,
– kompleksowe przygotowanie osób Zmarłych do pochówku,
– organizowanie całej ceremonii pogrzebowej w ramach zasiłku pogrzebowego,
– organizację transportu dla osób biorących udział w uroczystości pogrzebowej,
– muzykę na pogrzebie
– mistrza ceremonii w przypadku pogrzebów świeckich.
Oprócz tego to tam można wybrać odpowiednią trumnę lub urnę oraz zamówić wszelkiego rodzaju obrazki, tabliczki, nekrologi czy karty pamiątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *