Usługi pogrzebowe

Dom pogrzebowy Dezako jest jednym z najstarszych, a zarazem najlepszych zakładów w województwie podkarpackim, obdarzonym ogromnym zaufaniem i poszanowaniem przez klientów. W tak ciężkim momencie jakim jest utrata bliskiej nam osoby ważne jest, aby otrzymać olbrzymie wsparcie, cierpliwość i zrozumienie.

Renomowany zakład usług pogrzebowych z Dębicy zdaje sobie sprawę, iż przeżywając chwile żalu i pustki rodzina zmarłego potrzebuje odciążenia psychicznego aby w spokoju przejść żałobę, dlatego opisywany dom pogrzebowy z Dębicy zawsze pomaga w organizacji pogrzebu, w doradztwie oraz w dopełnieniu formalności. Dom pogrzebowy Dezako Dębica funkcjonuje na rynku funeralnym od 1991 roku, więc charakteryzuje go bogate doświadczenie oraz zaangażowanie.

Firma pogrzebowa Dezako odznacza wykwalifikowanymi i kompetentnymi pracownikami, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Podkarpacki zakład pogrzebowy wszystkie usługi wykonuje sumiennie, starannie oraz z pełnym zaangażowaniem. Dom pogrzebowy na podkarpaciu posiada przystępne ceny, natomiast wykonywane usługi zawsze są najwyższej jakości. Pracownicy pracujący w zakładzie nacechowani są wysoką kulturą osobistą i empatią.

Usługi pogrzebowe Dezako Dębica

Zakład pogrzebowy posiada szeroki wachlarz ofert, które świadczone są bardzo sumiennie i skrupulatnie. W skład oferty wchodzą:

 • pogrzeby tradycyjne i świeckie
 • kremacje
 • transport zwłok
 • usługi kamieniarskie
 • ekshumacja
 • własna chłodnia
 • oprawa florystyczna
 • oprawa muzyczna
 • opieka nad grobami
 • e-Nekrologi
 • pogrzeb dziecka martwo urodzonego

Atutem zakładu pogrzebowego z Dębicy są usługi kamieniarskie. Obejmują one sprzedaż oraz montaż nagrobków, naprawy pomników nagrobnych oraz grobowców już istniejących, podnoszenie grobów, wykonywanie tablic pomnikowych czy liternictwo. Wszystkie pomniki nagrobne wykonywane są na najwyższym poziomie oraz w bardzo konkurencyjnych cenach.

zakład kamieniarski

Wybór pomnika nagrobnego jest ciężką decyzją, ale zakład Dezako oferuje swoje bezpłatne doradztwo. W ofercie znajdują się różne wzory nagrobków, w różnych kolorach oraz wymiarach, istnieje możliwość zamówienia zarówno pomnika na grób pojedynczy oraz podwójny, a także na grób dziecięcy i urnowy.

Zakład pogrzebowy i kamieniarski z Dębicy dysponuje różnymi elementami cmentarnymi, jak krzyże, wazony czy figury.

W szanowanym zakładzie pogrzebowym i kamieniarskim z Dębicy istnieje możliwość naprawienia grobu lub odświeżenia, który osunął się ze względu na działania różnych czynników. Ułatwiającą opcją korzystania ze strony internetowej jest formularz kontaktowy, po uzupełnieniu którego można załatwić wiele szczegółów oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Firma Dezako jest polecanym zakładem pogrzebowym, który posiada wiele pozytywnych opinii i rekomendacji od organizacji branżowych i portali funeralnych.

Dane kontaktowe: Dom pogrzebowy Dezako Dębica

 

strona www: pogrzeby-dezako.pl

Rzeszowska 27, 39-200 Dębica


Telefon całodobowy do zakładu pogrzebowego:

+48 604 421 277 Dyżurny

+14 670 40 29 24H/7

One Thought on “Zakład pogrzebowy Dezako Dębica”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *