cmentarz

Na terenie warszawskiej dzielnicy Praga Południe działa kilka zakładów pogrzebowych, które swoje usługi pogrzebowe realizują w sposób profesjonalny. Dzielnica posiada swoją pełną infrastrukturę, toteż znajdują się tam liczne cmentarze, w tym cmentarz południe, w którym znajduje się Krematorium.

Konkurencyjne ceny i profesjonalne usługi

Na terenie dzielnicy Warszawa Południe zakłady pogrzebowe oferują konkurencyjne ceny i jak najbardziej profesjonalne usługi. Można tam załatwić zarówno pochowek tradycyjny, świecki i religijny, jak również kremację i pochówek tradycyjny w ziemnym grobie.

Oferowane usługi

Każdy zakład pogrzebowy znajdujący się w dzielnicy Praga Południe to wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy, pełni empatii do rodziny i bliskich osób zmarłych, gotowi do pomocy w zorganizowaniu wszystkiego, co tyczy się ceremonii pogrzebowej.
Oferowane usługi to kompleksowe załatwienie wszystkich formalności urzędowych, kościelnych i na cmentarzu. Pracownicy zakładów pogrzebowych pełnią całodobowe dyżury, w każdej chwili są w stanie przyjechać po zwłoki i przewieźć je w miejsce przechowywania. Inne usługi zakładów pogrzebowych to:
– przygotowanie zwłok do pochówku lub kremacji,
– przygotowanie uroczystości pogrzebowej,
– oprawa muzyczna i florystyczna,
– przewóz zwłok,
– przewóz żałobników,
– załatwienie stypy,
– zaproponowanie rodzinie odpowiednich akcesoriów pogrzebowych,
– zorganizowanie kremacji.
Wszystkie usługi są zgodne z życzeniami rodziny zmarłego lub z życzeniem osoby zmarłej.

Wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego

Na terenie Pragi Południe działają zakłady pogrzebowe zarówno te z wieloletnim doświadczeniem w branży jak i nowo powstałe. Wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego to zawsze indywidualna decyzja rodziny.

2 Thoughts on “Praga Południe – zakłady pogrzebowe”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *