Rzeszów jest miastem w województwie podkarpackim, który zamieszkuje ponad 191 tysięcy osób. W Rzeszowie rozwija się wiele istotnych firm, w tym również branża pogrzebowa. Na jakie usługi pogrzebowe mogą liczyć mieszkańcy Rzeszowa?

Całodobowy przewóz ciała

Usługi pogrzebowe w Rzeszowie rozpoczynają się od całodobowej eksportacji zwłok. Z pracownikami zakładów pogrzebowych można kontaktować się przez całą dobę. Następnie personel podejmuje czynności związane z przewozem ciała do chłodni. Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie oferuje również międzynarodowy transport zwłok.

Organizacja ceremonii pogrzebowej

Na pierwszej rozmowie w biurze pracownicy zakładu pogrzebowego ustalają z rodzinami wszelkie szczegóły dotyczące organizacji pogrzebu. W tym ustalają, jaki to ma być rodzaj pochówku oraz czy ceremonia ma odbyć się z udziałem mistrza ceremonii, czy osoby duchownej. Wszystko po to, aby każdy pogrzeb mógł odbyć się zgodnie z ostatnią wolą zmarłego.

Pomoc w formalnościach

Mieszkańcy Rzeszowa mogą również liczyć na pomoc w formalnościach. W tym wszelkich dokumentach cmentarno-pogrzebowych oraz w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego w wysokości 4 tysięcy złotych. Pracownicy Polskiego Centrum Pogrzebowego przejmują na siebie wszystkie kwestie formalne, odciążając tym samym rodziny pogrążone w żałobie.

Przygotowanie ciała do pogrzebu

Rodziny pragną, aby ich bliski został pochowany z godnością. Przygotowanie ciała do pogrzebu jest jednym z elementów oddania szacunku. Dlatego personel zakładu pogrzebowego wykonuje tanatokosmetykę lub balsamację. Zabiegi te poprawiają wygląd zmarłego i pozwalają na wystawienie ciała w kaplicy.

Rodziny mogą przynieść do zakładu pogrzebowego ulubiony garnitur lub sukienkę zmarłego lub zakupić nową odzież w biurze zakładu pogrzebowego.

Oprawa pogrzebu

Zakład pogrzebowy w Rzeszowie zapewnia oprawę florystyczną oraz muzyczną. Wieńce i wiązanki przygotowywane są z zawsze świeżych i najpiękniejszych kwiatów. Kwiatowe kompozycje mogą być przygotowane na podstawie koła lub serca. Każdy wieniec wieńczy szarfa pogrzebowa. Personel zakładu pogrzebowego dba również o muzykę, która w subtelny sposób wyraża emocje wszystkich zebranych na pogrzebie.

Dbałość o każdy detal

W Polskim Centrum Pogrzebowym w Rzeszowie pracownicy dbają o każdy najmniejszy szczegół. Dlatego pracownicy przed ceremonią ostatniego pożegnania rozstawiają namiot pogrzebowy, sztuczną trawę, a na życzenie klientów mogą pojawić się na pogrzebie krzesełka.

Polskie Centrum Pogrzebowe oferuje kompleksowe usługi funeralne na terenie miasta Rzeszów. Pracownicy przykładają uwagę do każdego – nawet najmniejszego – szczegółu, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania odbyła się godnie. Ponadto zakład ten posiada własną chłodnię oraz kaplicę pogrzebową. Wszystko to powoduje, że usługi pogrzebowe oferowane przez Polskie Centrum Pogrzebowe są bardzo wysokiej jakości.

 

usługi pogrzebowe w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *