zakład pogrzebowy kuleczka

W Siemianowicach Śląskich, mieście średniej wielkości położonym na Wyżynie Śląskiej nad rzeką Brynicą, codzienność przynosi mieszkańcom dobre i złe wiadomości. Wśród tych ostatnich są często informacje o odejściu znanych i kochanych osób, które rodziny muszą godnie pożegnać. W takiej chwili warto warto usługi pogrzebowe zamówić w firmie cieszącej się zaufaniem i dobrą opinią wśród mieszkańców.

Siemianowice Śląskie – cmentarze

Pożegnań i pochówków w Siemianowicach można dokonywać na kilku cmentarzach parafialnych. Zarządcą jednego z nich – Starego Cmentarza Parafialnego przy ulicy Cmentarnej jest rodzinny zakład pogrzebowy Kuleczka.

Powierzenie zarządu nad pięknym, zabytkowym cmentarzem jest wyrazem zaufania dla pana Antoniego Kuleczki – założyciela firmy. Obecnie Kuleczka Zakład Pogrzebowy, to firma prowadzona przez Antoniego Kuleczkę oraz jego córkę Aleksandrę. Pan Antoni daje firmie rzecz bezcenną – doświadczenie, a Pani Aleksandra odpowiada za nowoczesność procedur oraz sposobów działania stosowanych w zakładzie. Połączenie tych tak różnych osób daje doskonałe rezultaty – Kuleczka to nowoczesna firma, która w swojej działalności wykorzystuje wszystkie najlepsze osiągnięcia minionych pokoleń oraz najnowsze rozwiązania.

Usługi pogrzebowe Siemianowice Kuleczka

Zgodnie z opisem na stronie https://pogrzebykuleczka.pl/, a także opiniami głoszonymi przez zadowolone z poziomu usług rodziny Zmarłych, w zakładzie pogrzebowym Kuleczka można zamówić ceremonię pogrzebową dopasowaną do potrzeb, oczekiwań, możliwości finansowych organizatorów oraz dyspozycji pozostawionych przez Zmarłego.

W chwili odejścia bliskiej osoby warto przeczytać zamieszczone na stronie informacje poradnikowe. Zgony bliskich nie są przecież codziennością, więc dobrze napisane, klarowne, konkretne punkty poradnika dla rodzin pozwalają na podjęcie skutecznych działań, które zazwyczaj rozpoczyna eksportacja ciała do chłodni, a kończy uroczysta ceremonia pogrzebowa na cmentarzu.

Zgodnie z opisem Zakład Pogrzebowy Kuleczka załatwi wszelkie formalności urzędowe łącznie z zasiłkiem pogrzebowym. Do czasu uzyskania zasiłku wszystkie usługi są kredytowane – rozliczane bezgotówkowo. Dla firmy Kuleczka organizacja pogrzebu w cenie zasiłku nie jest niczym trudnym.
Również wystawne, bardzo drogie uroczystości na życzenie zamawiających właściciele zakładu oraz jego pracownicy przygotowują z należną starannością i dbałością o każdy szczegół.

Po pogrzebie nadal można współpracować z formą Kuleczka w zakresie usług pogrzebowych związanych z opieką nad grobami albo ekshumacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *