pogrzeb

Śmierć raczej nikomu nie kojarzy się z czymś dobrym. Zawsze nadchodzi nieoczekiwanie i pozostawia w nas ogromny żal, smutek, tęsknotę za Zmarłą Osobą. Staramy się o tym nie rozmyślać na co dzień, dlatego kiedy nadejdzie, jest tak bolesna i uznajemy ja za niesprawiedliwość losową. Tyle uczuć naraz nas dotyka, a tu jeszcze trzeba pomyśleć o zorganizowaniu pogrzebu. Niestety nie jest to łatwa sprawa dla nikogo.

Jednak zawsze można liczyć na profesjonalne wsparcie osób, które pomogą Wam zorganizować najpiękniejsze ostatnie pożegnanie Osoby Zmarłej. Polskie Centrum Pogrzebowe, mające swoją siedzibę w Rzeszowie, zaprasza do kontaktu. Doskonale wiemy, że możecie znajdować się w ciężkiej sytuacji, której nie jesteście w stanie do końca opanować. Jednak jesteśmy pewni, że nasze wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności, okaże się bardzo przydatne. Organizujemy pogrzeby w Rzeszowie już od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, jakie dokumenty trzeba załatwić, jak odpowiednio zająć się zasiłkiem pogrzebowym, aby został wypłacony. We wszystkim możecie na nas liczyć.

pogrzeby rzeszów

Wykonujemy transport Zmarłych z dowolnego miejsca w kraju oraz z za granicy. Nie ma dla nas problemu, jeżeli zgon nastąpił poza naszym krajem. Pomożemy Wam w załatwieniu transportu oraz w kontakcie z ambasadami, abyście nie musieli się niczym martwić. Ciało zabieramy do chłodni, gdzie jest przygotowywane przez naszych pracowników do pochówku. Wykonujemy wszelką niezbędną kosmetykę oraz ubieramy Zmarłego w dostarczone nam ubrania.

Posiadamy ogromny wybór trumien oraz urn. Doskonale wiemy, że każdy z Was zwraca uwagę na takie dodatki, dlatego proponujemy Wam najróżniejsze wzory i kolory. Podczas ceremonii pogrzebowej jesteśmy w stanie zapewnić Wam również oprawę muzyczną. Wykonujemy również usługi kremacyjne, które są coraz częściej wybierane przez naszych klientów.

Zapewniamy Was, że ceremonia pogrzebowa będzie naprawdę pięknym pożegnaniem Zmarłej Osoby, która wspólnie z żałobnikami odprowadzicie na miejsce pochówku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *