pogrzeby oleśnica

Śmierć członka rodziny jest dużym ciosem. By ulżyć bliskim w tym trudnym czasie, domy pogrzebowe oferują szeroki zakres usług, które pozwalają na spełnienie ostatniej woli zmarłego.

Transport ciała zmarłego

Przewóz ciała osoby zmarłej jest jedną z podstawowych usług pogrzebowych, która dostępna jest w każdym zakładzie. Jego pracownicy mogą dowieźć działo ze szpitala lub domu do chłodni, a następnie zapewnić obsługę transportową w dniu pochówku.

W wybranych zakładach pogrzebowych świadczone są także usługi transportu międzynarodowego zmarłych.

Sprzedaż trumien i urn

W zakładzie pogrzebowym można zapoznać się z ofertą trumien i urn, które mogą być także wykonane na indywidualne zamówienie.

W sprzedaży dostępne są też nekrologi, odzież żałobna, krzyże, wieńce i kwiaty.

pogrzeb w oleśnicy

Pochówek tradycyjny i kremacja

Dostępne w mieście Oleśnica usługi pogrzebowe oferowane są w dwóch wariantach:

– pogrzeby tradycyjne z pochówkiem w trumnie
– pochówki z kremacją w urnie

Powyższe usługi świadczy między innymi zakład pogrzebowy In Memento, który już od ponad 20 lat zajmuje się prowadzeniem obsługi pochówków w Oleśnicy i okolicach jak Oborniki Śląskie, Trzebnica, Prusice. Dokładna oferta znajduje się na stronie: in-memento.pl.

Organizacja pogrzebu

Dobry zakład pogrzebowy może również kompleksowo zorganizować pochówek według życzenia zmarłego i jego rodziny.

Usługi pogrzebowe mogą włączać wówczas przygotowanie grobu, oprawę muzyczną, transport żałobników, organizację stypy oraz inne usługi na zlecenie bliskich.

Zakłady pogrzebowe świadczą także kompleksową pomoc przy realizacji formalności pogrzebowych, w tym w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS oraz innych instytucjach.

Usługi pogrzebowe mogą być sfinansowane z zasiłku pogrzebowego, którego wysokość to aktualnie 4 tysiące złotych. Zapłata może być uregulowana po otrzymaniu zasiłku.

Tak rozległy zakres usług pogrzebowych dostępnych w mieście Oleśnica na Dolnym Śląsku pozwala na wypełnienie ostatniej woli zmarłej osoby i wyprawienie jej godziwego pożegnania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *