nagrobki i pomniki

Pomnik jest symbolem naszej pamięci o Zmarłym. To na nim składamy świeże kwiaty i zapalamy znicze. Pomnik jest więc wyrazem naszej troski i pamięci. Nagrobek jest zakupem z reguły jednorazowym, dlatego wybór ten nie powinien być pochopny. Dobrze jest zdecydować się na dobry zakład kamieniarski, który wykonana piękny i wysokiej jakości pomnik.

Zakład stworzony z pasją

Zakład kamieniarski Grantex oferuje wykonanie pomniku z marmuru lub granitu, który będzie swoistego rodzaju sztuką. Grantex przy ulicy Starobrzeska 36A/2 w Brzegu to firma z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 40 lat wykonują nagrobki pojedyncze, podwójne lub dziecięce. Ponadto pracownicy zakładu kamieniarskiego wykonują wszelkie prace, aby miejsce spoczynku Państwa bliskiego wyglądało wzorowo. Dookoła nagrobka położona zostanie kostka, liternictwo nagrobne tworzone jest z największą szczegółowością, a na Państwa życzenie pracownicy mogą postawić również ławeczkę. Zakład kamieniarski Grantex demontuje również stare nagrobki lub podnosi zapadnięte pomniki.

Dbałość o szczegóły

Nagrobki wykonywane w zakładzie kamieniarskim Grantex tworzone są według własnych wzorów, jednak uwagi i osobiste preferencje Klientów są brane pod uwagę. Pracownicy są w stanie stworzyć każdy wzór pomnika, w tym również takie z elementami rzeźbiarskimi. Wszystko to jest możliwe dzięki nowoczesnym narzędziom takim jak piła bramowa, automat szlifierski, szlifierka kolanowa oraz boczkarka. Najlepszy sprzęt jest jednak niczym bez doświadczenia. Pracownicy zakładu kamieniarskiego Grantex w Brzegu to ludzie o ogromnym talencie manualnym, dzięki czemu każdy pomnik, który wychodzi spod ich dłuta, jest stworzony z dbałością o najmniejszy szczegół.

Do tworzenia najpiękniejszych pomników wykorzystywany najczęściej jest granit, który charakteryzuje się ogromną odpornością na zmiany klimatyczne. Dodatkowo materiał ten łatwy jest w utrzymaniu czystości i nie wymaga tak częstej konserwacji, jak ma to miejsce w przypadku marmury.

Nagrobki stworzone przez pracowników zakładu kamieniarskiego Grantex stworzone są zawsze z oczekiwaniami najbliższej rodziny. To wszystko sprawia, że każdy pomnik przez długie lata będzie pięknym wyrazem pamięci o Zmarłego. Więcej informacji o zakładzie dostępnych jest na stronie internetowej firmy Grantex: https://kamieniarstwo-brzeg.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *