znicze Topmetal Funerals

Przez większą część naszego życia nie mają dla nas żadnego znaczenia. Mało tego – w ogóle nie myślimy o nich i nie zdajemy sobie sprawy z ich przydatności. Akcesoria pogrzebowe ważne i widoczne stają się dopiero po naszej śmierci – może więc za życia warto poznać kulisy ich produkcji i sprzedaży.

Wyposażenie kaplic pogrzebowych

Wyposażenie kaplic wydaje się być mało istotne w obliczu nieszczęścia, jakim jest śmierć. Jednak śmierć, jako element układanki zwanej życiem powinna mieć właściwą oprawę – piękne i funkcjonalne wyposażenie kaplic przedpogrzebowych jest więc elementem nieodzownym.

Solidny i piękny katafalk, metalowe znicze gazowe dające równy, widoczny z daleka, jasny płomień przez wiele godzin, słupki porządkujące układ przestrzeni w kaplicy i przy grobie, to tylko część wyposażenia, którego użycie gwarantuje należytą oprawę ceremonii.

Akcesoria pogrzebowe najwyższej jakości

Pogrzeb jest ostatnim pożegnaniem i oddaniem hołdu zmarłemu. Warto więc zadbać, aby okoliczności, w jakich ceremonia przebiega były wyjątkowe. W kaplicy przedpogrzebowej czy sali pożegnań ważne są wszystkie elementy wyposażenia: katafalki, podstawy pod urny, znicze gazowe, skrzynki. W firmie Topmetal Funerals od trzydziestu lat wytwarzane są autorskie przedmioty – niepowtarzalne, wysokiej jakości, niezwykłe pod względem estetycznym – można zobaczyć je tutaj. Wyposażenie kaplicy w katafalki lub metalowe znicze gazowe produkcji Topmetals to inwestycja na lata – gwarancja ponadczasowych eleganckich wzorów, wysokiej jakości materiałów i najlepszego wykonania.

Metalowe katafalki

Katafalk jako siermiężna, czarna, toporna skrzynia, to przeszłość. Nowoczesne wzornictwo funeralne preferuje katafalki i podstawy pod urny wykonane ze stali nierdzewnej – konstrukcje solidne pod względem wytrzymałości, ale jednocześnie przestrzenne, lekkie, ażurowe i piękne. Są stosunkowo lekkie, więc łatwo je przemieszczać, zmieniać ich ustawienie. Na pogrzebach wyznaniowych i świeckich można używać katafalków, czy podstaw z elementami związanymi z charakterem ceremonii, dzięki temu jedna kaplica cmentarna czy sala pożegnań może obsługiwać pogrzeby różnych opcji światopoglądowych.

Uzupełnieniem nowoczesnych katafalków są znicze. Tradycjonaliści stawiają na świeczniki pojedyncze lub wieloramienne w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Do kaplic o wystroju nowoczesnym poleca się znicze gazowe. Estetyczne, ciekawe w swojej formie, ekonomiczne w użytkowaniu – dają ciepłe, trwałe światło i pięknie zdobią kaplicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *