Organizacja pogrzebów Warszawa

Organizacja pogrzebu na terenie Stolicy jest zadaniem ciężkim. Zwłaszcza w przypadku osób, które mierzą się z pożegnaniem bliskiej osoby pierwszy raz. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać firmę pogrzebową, która przejmie na siebie wszystkie obowiązki i zorganizuje godne pożegnanie.

Organizacja pogrzebu Warszawa — pierwsze kroki

Kiedy do śmierci doszło w domu, rodzina musi zadzwonić do lekarza rodzinnego lub lekarza z Nocnej Opieki Lekarskiej, który wystawi kartę zgonu. W przypadku zgonu w szpitalu lub hospicjum dokument ten wystawi lekarz dyżurujący. Następnie rodzina powinna wezwać dom pogrzebowy, który przewiezie ciało do chłodni. Zakład pogrzebowy Ameno oferuje całodobową eksportację Zmarłego do pomieszczeń. Kolejnym krokiem jest wyrobienie w USC akt zgonu. Dopiero z tym dokumentem będzie można rozpocząć przygotowanie do pogrzebu. Jeśli rodzina nie ma możliwości samodzielnego udania się do urzędu, w jej imieniu zadanie to może wykonać pracownik zakładu Ameno Warszawa.

Organizacja pogrzebu Warszawa — przygotowanie

W biurze zakładu rodzina ustala z pracownikiem domu pogrzebowego wszystkie szczegóły dotyczące:

rodzaju pochówku (tradycyjny, kremacyjny),

  • formy pochówku (wyznaniowy, świecki),
  • akcesoriów pogrzebowych,
  • oprawy muzycznej i florystycznej,
  • miejsca i daty pogrzebu.
    Ponadto zakład pogrzebowy Ameno oferuje również e-Nekrologi oraz dodatkowe usługi pogrzebowe, które sprawią, że ceremonia ostatniego pożegnania nabierze godnego charakteru.

Ostatnie pożegnanie w Warszawie

Wieloletnie doświadczenie pracowników zakładu pogrzebowego Ameno sprawia, że wszystkie formalności odbywają się bardzo sprawnie. Rodzina może skupić się wyłącznie na swojej żałobie i wspieraniu się nawzajem. W tym smutnym dniu, jakim jest pogrzeb, personel domu pogrzebowego zadba o odpowiednią oprawę i obsługę. Elegancko ubrany personel, odpowiednie akcesoria, namiot pogrzebowy, muzyka i wieńce nadadzą ceremonii odpowiednio podniosłej atmosfery.

Zakład pogrzebowy Ameno — kontakt

Z pracownikami zakładu pogrzebowego Ameno w Warszawie można kontaktować się przez całą dobę pod numerem telefonu 602 892 079 lub w biurze przy ulicy Zjednoczenia 44, lub Broniewskiego 44.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *