Usługi pogrzebowe in memento

Rodzinna firma In Memento Jakubowscy to renomowany dom pogrzebowy zlokalizowany m.in. w Trzebnicy i Obornikach Śląskich. Nasza firma oferuje kompleksową organizację pogrzebu oraz wszelkie niezbędne usługi z tym związane. Działamy z poszanowaniem tradycji i dbamy o każdy szczegół, aby w tym trudnym dla Państwa czasie, mogli Państwo skupić się na żałobie.

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu między innymi przygotowanie ceremonii pogrzebowych, transport zmarłych, przygotowanie i wystawienie trumien, kwiaty i aranżacje florystyczne, a także pomoc w załatwianiu formalności związanych z pochówkiem.

Kadra zakładów pogrzebowych rodziny Jakubowskich w Trzebnicy i Obornikach Śląskich składa się z doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą i wsparciem na każdym etapie organizacji pogrzebu. Staramy się dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W zakładach pogrzebowych rodziny Jakubowskich jesteśmy otwarci na różnorodne życzenia i sugestie naszych klientów, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Wierzymy, że nasze usługi pogrzebowe pozwolą na godne pożegnanie bliskiej osoby i przyniosą ulgę w trudnym dla Państwa czasie.

Działamy na rynku usług pogrzebowych w Trzebnicy i Obornikach Śląskich od wielu lat, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych. Nasza firma od samego początku stawia na jakość świadczonych usług, dlatego też korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami.

Zakłady pogrzebowe Trzebnica, Oborniki Śląskie – Profesjonalna i pełna empatii obsługa

W zakładzie usług pogrzebowych In-Memento dbamy o to, aby nasze trumny były wykonane z najwyższej jakości materiałów i dostosowane do indywidualnych potrzeb mieszkańców Trzebnicy i Oborników Śląskich.

Ważnym elementem naszej działalności jest również pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochówkiem, takich jak m.in. uzyskanie zgody na pochówek, wystawienie aktu zgonu czy załatwienie formalności związanych z ubezpieczeniem. Wszystkie te czynności wykonujemy z najwyższą starannością i w pełni zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jako firma, która ceni sobie indywidualne podejście do każdego klienta, oferujemy również pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowych w oparciu o wyznawane przez rodzinę zmarłego przekonania religijne lub światopoglądowe. Stawiamy na pełną empatię i zrozumienie dla potrzeb naszych klientów, co pozwala nam na zapewnienie im wsparcia na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz kontaktu z naszym zespołem specjalistów, którzy chętnie pomogą w organizacji godnego pożegnania zmarłej osoby. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej, znajdującej się pod adresem – www.in-memento.pl.


Całodobowe Zakłady Pogrzebowe 
Trzebnica i Oborniki Śląskie

„IN MEMENTO” JAKUBOWSKI

Telefony całodobowe:

730 730 400 – Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice

730 730 600 – Oleśnica, , Bukowice

in-memento@in-memento.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *