dom pogrzebowy animus

Animus Grudziądz

Animus to słowo wywodzące się z języka łacińskiego, oznacza ducha lub duszę. Tą nazwę nosi tez popularny dom pogrzebowy mieszczący się przy ulicy Józefa Wybickiego 44 – w samym centrum Grudziądza. Zakład pogrzebowy przez kilka lat swojej działalności zorganizował setki pogrzebów z trumną i urną.

Nazwa firmy określa dbałość o sprawy duchowe i odpowiednie przeprowadzenie ceremonii religijnych. Odnosi się też do uczuć płynących prosto z serca i serca i każdorazowo okazywanym rodzinom będącym w żałobie.

Animus oferuje całodobowe przewozy zmarłych, własną chłodnię, kaplicę, salę restauracyjną, a nawet usługi florystyczne. Wszystko w jednej firmie, więc każda Rodzina ma pewność, że zostanie obsłużona kompleksowo i nie będzie opłacać licznych pośredników.

zakład pogrzebowy w Grudziądzu

Zakład pogrzebowy Grudziądz cena

Usługi pogrzebowe wykonywane są w sposób uczciwy z transparentnymi cenami. Rodzina każdorazowo informowana jest o wszelkich możliwych opcjach i koszcie, jaki się z tym wiąże, co sprawia, że koszt pogrzebu jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań i możliwości rodzin organizujących pogrzeby w Grudziądzu. Na niską cenę pogrzebu ma również wpływ fakt, że w zakładzie pogrzebowym Animus nie pobiera się dodatkowej opłaty za pomoc w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności urzędowych w imieniu rodzin. Pomoc można otrzymać dzwoniąc pod podany numer telefonu, w biurze w Grudziądzu, lub korzystając z informacji zamieszczonych na stronie internetowej firmy. Telefon całodobowy: 56 46 841 53.

Pogrzeby na terenie Grudziądzkich Cmentarzy

Dom pogrzebowy Animus najczęściej organizuje pogrzeby na terenie następujących cmentarzy w Grudziądzu:

Cmentarz Parafialny w Nowej Wsi w powiecie grudziądzkim, potocznie zwany cmentarzem w Tarpnie – jest położony nad tą dzielnicą.

Cmentarz Komunalny – Stary ul. Cmentarna, 86-302 Grudziądz – położony w parku miejskim

Cmentarz Komunalny – Nowy ul. Jaskółcza 18, 86-302 Grudziądz – położony w Kobylance

Cmentarz przy ulicy Ludwika Waryńskiego, 86-302 Grudziądz – potocznie zwany cmentarzem małym

2 Thoughts on “Dom Pogrzebowy Animus Grudziądz”

  • Bardzo dobry dom pogrzebowy, organizowali pogrzeb Mamusi na dużym cmentarzu w Parku w Grudziądzu, i pomogli ze styp ( zrobili ją 2 razy taniej niż w leśniczówce i Pomorzance ) – Polecam ten zakład

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *