augstra

Zakłady pogrzebowe istnieją w każdym mieście, bez względu czy miasto jest duże czy małe. Różnica polega na tym, że poszczególne usługi pogrzebowe są inne. Jedna zakłady mają rozszerzone swoje usługi inne nie wychodzą poza zwykły standard.

POGRZEBY W OLEŚNICY

W Oleśnicy istnieje kilka zakładów pogrzebowych a jednym z nich jest zakład o nazwie Augstra. Wszystkie usługi tego zakładu opisane są na jego stronie internetowej: http://augstra.pl/. Zakład istnieje w Oleśnicy już kilka lat a od 2016 roku został całkowicie zmodernizowany.

POCHÓWKI TRADYCYJNE I KREMACJE

Oleśnica to miasto w okolicy Wrocławia. Zakłady pogrzebowe organizują tam pogrzeby tradycyjne i kremacje. Wspomniany już zakład Augstra obejmuje swoim działaniem nie tylko miasto Oleśnica ale także Bierutów i okolice.

AUGSTRA – USŁUGI POGRZEBOWE

Zakład proponuje pełny zakres usług funeralnych, począwszy od eksportacji zwłok po pochówek. Usługi wykonywane są według najwyższych standardów, ponadto pracownicy zakładu są niezwykle profesjonalni. W pełni potrafią wykazać się ogromną empatią do osób pogrążonych w żałobie, jak również pomagają załatwić wszystkie potrzebne formalności włącznie z załatwieniem zasiłku pogrzebowego.
Ponadto zakład proponuje pełną oprawę muzyczną pogrzebu, florystyczną, stypę, pożegnanie zmarłego oraz przewóz żałobników.
Pracownicy zakładu to niezwykle profesjonalne osoby i doskonale zdają sobie sprawę, że osoby pogrążone w żałobie nie mają głowy do organizowania pochówku i załatwiania wszelkich formalności z nim związanych. Dlatego też, po wstępnych ustaleniach, pracownicy są w stanie załatwić wszystko, by rodzina zmarłego mogła spokojnie pogrążyć się w żałobie.

CENY POGRZEBÓW W OLEŚNICY

Ceny za pochówek w Oleśnicy są dostosowane do wielkości ustawowego zasiłku pogrzebowego. Wszystko jednak zależy od rodzaju pogrzebu i dlatego czasami cena przewyższa zasiłek a czasami jest znacznie od niego niższa.
Zakład Augstra stara się dbać o interesy swojego klienta i organizuje pogrzeby takie na jakie jest stać daną osobę. Pracownicy zakładu w trosce o swojego klienta starają się współpracować z nim w pełnym poszanowaniu. Starają się okazywać empatię i szacunek zarówno do osoby zmarłej jak i do rodziny osoby zmarłej. Wszystko to czynione jest bez względu na to czy dany pogrzeb będzie wielką i drogą uroczystością czy skromnym i tanim pochówkiem.

Zakład posiada także nowoczesny transport i dlatego może obsługiwać pogrzeby nie tylko z okolicy Wrocławia ale i całej Polski. Kontaktując się z powyższym zakładem pogrzebowym można mieć pewność, że wszystko będzie bardzo dobrze zorganizowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *